prosinec 22, 2016 · Jaromír Dvořáček interim podnikání

Proč najmout interim manažera?

Interim znamená dočasný. Jako interim manažer pro vás pracuji po vymezenou dobu, typicky na dokončení krátkodobého projektu nebo vyřešení krizové situace. Končím bez jakýchkoli závazků splněním účelu, na který jsem najat.

V čem jsou výhody takového manažera?

Dostupnost

Interim manažer je vždy připraven k akci. Na vašem projektu začínám pracovat v řádu hodin až dnů, bez zdlouhavých přijímacích formalit. Do krizí se pouštím zpravidla ihned.

Rychlost

Jako dočasný manažer jsem zvyklý na častou změnu prostředí. Rychle mapuji vaši aktuální situaci, cíle a možnosti lidí z týmu. Díky tomu vidíte první výsledky brzy.

Soustředění

Mám jen jednoho klienta, jeden problém, na který se zaměřit. Mohu se plně zaměřit na dosažení jediného cíle. Luxus, který většina lidí nemá.

Nestrannost

Nepotřebuji u vás budovat mnoholetou kariéru. Proto neříkám, co chcete slyšet, místo toho vám představuji nezaujatý pohled na situaci. Upřímnost dláždí cestu ke správnému řešení.

Výsledky

Jsem najímán na vyřešení konkrétních situací a jsem posuzován podle výsledků. Máme stejný zájem — najít nejkratší možnou cestu k cíli.

Zkušenosti

Jeden vývojář prohlásil, že se z naší dvouměsíční spolupráce naučil více než za předchozí 3 roky. Nové zkušenosti vašemu týmu zůstanou ještě dlouho po mém odchodu.

Reference

Problémy se v týmech opakují. Komunikace, motivace jednotlivých lidí, prioritizace... to, co brzdí váš projekt jsem už pravděpodobně vyřešil mnohokrát. Mrkněte na doporučení na mém LinkedIn nebo na mém profilu Na volné noze.

Konzultace

Řekněte si o 20 minut konzultace zdarma. Dokonce i to občas stačí na odbrždění projektu.

Jarda je profík ve svém oboru se skvělým posláním šířit zdravý selský rozum jak mezi lidmi, tak i v businessu. Jeho postřehy vás donutí se na věci dívat z jiného úhlu a skutečně nad nimi přemýšlet.

Nikol Černá (LinkedIn)

Začněte tím, že mi představíte váš projekt na jd@jaromirdvoracek.cz.

↑ na začátek stránky