březen 5, 2015 · KNOW!HOW Factory podnikání

Když reference hovoří za vás

Máte nápad, který se vám už dlouho převaluje v hlavě. Nevidíte spoustu překážek, které se vám mohou postavit do cesty. Nebo naopak vidíte mnoho překážek, které ani nenastanou nebo mají snadné řešení.

Můžete o svém nápadu přemýšlet ze všech stran po několik let... a nebo jít s kůží na trh a prodiskutovat jeho životaschopnost.

Chcete zjistit, kdo jste? Kde děláte chybu? Jak TO dělat líp, ať už děláte cokoli? Jaromír a Charlie vám to neřeknou. Ale zajistí, že na to přijdete sami. Jde se na dřeň - přímo k jádru pudla. A bez zajíců v pytli. To vše maximálně zábavnou formou.
Tomáš Londa

Učíte se od ostatních

To, co řeší jiní podnikatelé, můžete brzy řešit i vy. Čím více podnikatelských situací prožijete, tím lépe a rychleji budete umět reagovat u vlastních problémů.

Je to stejně prosté, jak to zní. Akce, kde dává smysl být i posluchačem. Bylo pro mne velmi inspirativní slyšet jednotlivé příběhy a vidět, jakým směrem se může ubírat uvažování o smyslu toho, co děláte.
Michaela Šebestová

Vyměňujete kontakty

Často mám pocit, že KNOW!HOW Factory funguje i jako lék na nedostatek nových kontaktů.

KNOW!HOW Factory mě příjemně překvapila a splnila má očekávání. Poznala jsem spoustu zajímavých lidí a díky společné debatě mají zúčasnění určitě nad čím přemýšlet :-)
Kristýna Matějková

Diskuse vás posouvá dál

Důležitá je pestrost lidí, ta vám přinese více než pouze přikyvovači nebo pouze rozvraceči.

Každý podnikatel má svůj svět, ve kterém je někdy těžké vymyslet, jak se posunout dál. Chce to změnu perspektivy. Přesně v tom se KNOW!HOW Factory ukázalo jako dokonalé setkání. Odnesete si spoustu postřehů a nových způsobů, jak o věcech přemýšlet.
Silvie Pazderová

Trénujete představení svého byznysu

S námi se také trénujete v prezentaci a argumentaci, základními nástroji pro kvalitní diskusi.

KNOW!HOW Factory bylo velmi inspirativní a akční. Přestřelka názorů a návrhy řešení, co funguje a nefunguje. Kdokoli mohl říct svoji zkušenost. Šel jsem tam s představením svého projektu RC auta pro děti a chtěl jsem se nechat vystavit argumentům ostatních, zdokonalit se v rychlých reakcích na nečekané argumenty a jednoduše vyjádřit to, co potřebuji. KNOW!HOW Factory předčilo mé očekávání.
Pavel Kynický

Soustředíte se na jeden problém

Žádné podnikání není dost malé a problém dost velký. Přinášíme ověřené zkušenosti z praxe a vy si odnášíte jeden krok pro ověření v praxi.

Byl to pro mě produktivně strávený čas a večer předčil má očekávání! Díky za váš přístup k velkým problémům malého podnikatele.
Jitka Glosová

Získáváte upřímnou zpětnou vazbu

Otevřenost je základní hodnota pro mne i Charlieho, promítáme ji do všeho, co děláme. Včetně KNOW!HOW Factory. Nepříjemné věci vám řekneme rychle, ale nenecháme vás v tom — vždy s vámi konstruktivně hledáme cestu ven.

Inspirativní setkání mladých energií nabitých lidí, které mě „dostalo“ svojí otevřeností, spoluúčastí a vzájemnou snahou řešení problému.
Jana Škrdlová

Pojďte mezi lidi

Pokud jste „zaseklí“, bavíte se pořád s těmi samými lidmi nebo jen sedíte doma u počítače, může být návštěva KNOW!HOW Factory startující nejen pro váš projekt, ale i pro vás.

Super akce! Odcházím nadšená a plná energie a elánu zkoušet nové věci. Super atmosféra v neobvyklém prostředí a hlavně skvělé postřehy od moderátorů i publika. Dneškem víme, kudy vést své další kroky k úspěchu.
Lucie Bartoňová

↑ na začátek stránky