únor 27, 2015 · KNOW!HOW Factory personalistika

HR setkání v Brně

Uspořádali jsme KNOW!HOW Factory pro HR v Brně. Personalisté dobře vnímali neformální setkání v kavárně místo obvyklých konferencí.

KNOW!HOW Factory pro HR v Brně

Diskutovali jsme o odchodovosti zaměstnanců a jak jí předcházet, o specificích HR v netradičních oborech, jako je finanční poradenství či síťová kosmetika, zabrousili jsme do klasické výrobní firmy s netečnými zaměstnanci, kteří si nepředávají informace a neustále si stěžují na nízké mzdy. Našli jsme mnoho příležitostí pro agenturu zaměřenou na studentské brigády.

Naťukli jsme, jak smysluplně šetřit čas při výběrovém řízení, jak ve firmě dát příležitost k růstu zaměstnanců tak, aby pracovali opravdu rádi. Obvykle to nestojí mnoho práce a všem to prospívá. Bavili jsme se o tom, jak navyšovat mzdu zaměstnancům výhodně pro obě strany a jak bojovat proti přebujelým procesům. Vysvětlil jsem svoji dobrou zkušenost s aktivní pomocí odchozím zaměstnancům.

Líbí? Překvapilo nás, že podle reakcí se mezi sebou podnikatelé neschází, aby navzájem vyměnili zkušenosti. Zkuste to aspoň vy.

↑ na začátek stránky